پدیده اینستاگرامی استودیو عروسی

نگاهی به پدیده‌های اینستاگرامی؛ «استودیو عروسی»​

استودیو عروسی

پدیده استودیو عروسی

اینستاگرام نرم‌افزاری است که به دلیل قابلیت‌هایش که زمینه‌ساز دیده‌شدن افراد و محصولاتشان است، نقش بسیار پررنگی در شکل‌گیری تصورات، جهت‌دهی افکار و حتی تغییر سلایق افراد دارد. می‌توان گفت درحال حاضر اینستاگرام، هم نقش رسانه را برای کاربرانش ایفا می‌کند و هم یک فروشگاه بزرگ با محصولات متنوع است که کاربران می‌توانند هرچه می‌خواهند برای خود سفارش دهند. از این رو دارندگان‌‌ مشاغل سعی دارند بهترینِ خود را در زمینه‌ فعالیتشان عرضه کنند و در رقابت با سایر همکارانشان سبقت بگیرند.

یکی از پدیده‌های پولساز در اینستاگرام که برای بسیاری از افراد جذاب است، استودیوهای عکاسی هستند که دسته ای از آنان به عکاسی و فیلمبرداری از جشن‌های عروسی با شعار ثبت لحظه‌های خاطره‌انگیز می‌پردازند.

در این محصول به بررسی تعدادی از شناخته‌شده‌ترین «استودیوهای عروسی» در اینستاگرام پرداخته‌ایم که ویژگی اکثر آن‌ها عکاسی و فیلمبرداری به سبک اروپایی، تابوشکنی در حرکات و برخی ژست‌ها و پوشش نامناسب در مراسم عروسی است. استودیوهای عروسی معرفی شده در این محصول، با دریافت هزینه‌های گزاف، تصاویر و کلیپ‌هایی ارائه می‌دهند که تشخیص آن‌ها از نسخه‌های خارجی بسیار سخت است و در کل به تشریح پدیده «استودیو عروسی»، معرفی صفحات برخی از «استودیوهای عروسی» ، نوع فعالیت آن‌ها در فضای مجازی و میزان محبوبیتشان در اینستاگرام پرداخته شده‌است.

آتلیه عروسی

تصویر2- نمونه زیرنویس عکس

برای مشاهده محصول کامل «استودیو عروسی» درخواست خود را به موسسه بینا ارسال بفرمایید.