ghorbanniya

محسن قربان‌نیا

  • سرپرست بازاریابی و CRM
  • 1376
  • دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع | دانشگاه تهران جنوب

بیوگرافی

من محسن قربان نیا آهنگری یک مهندس صنایع هستم.

با تجربه کافی در عرصه مدیریتی، مذاکره، فروش و عرضه محصول. در چند شرکت در بخش های مختلف فعالیت کردم و از فعالین فرهنگی دانشگاهی بودم.

تحصیلات من کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هست و متولد 21 فروردین ماه 1376 از تهران هستم.

بیشتر فعالیت من در فاز اول راه اندازی کسب و کارها بوده است. شرکت نگاره فعال در حوزه پرینت های سه بعدی را راه اندازی کردم. فعالیت حرفه ای در خود در مجموعه باشگاه علمی دانشگاه شریف شروع کردم و در شرکت های یدک پرو، ایتیمون ، صنایع یار ، کارمون به عنوان مشاور و کوچ ابتدایی طرح کسب و کار حضور داشتم. مشاوره مجموعه های ترداد،لوتوس،کودا و… بودم و ارتباط موثر با صنعت برقرار کردم.

دو حوزه مورد علاقه دارم و میخواهم در هر دو پیشرفت کنم و متمرکز در این دو حوزه فعال باشم.

اول؛ حوزه مارکتینگ، فروش بازاریابی، ارتباط با مشتریان، مخاطب و مشتری شناسی و  فنون مذاکره هست.

دوم؛ حوزه hrm تامین و توسعه منابع انسانی و همچنین شبکه سازی اطلاعات می باشد.

آشنایی من با مجموعه بینا از مهرماه 1400 رقم خورد و به عنوان سرپرست عرضه و مدیر فروش و ارتباط استانی مشغول به فعالیت شدم. امیدوارم بتوانم به عنوان یک عضو کوچک از این مجموعه بزرگ وظایفم را به نحو احسن انجام دهم. بینا چشمی توانا برای رصد مسائل فرهنگی و تحلیل اطلاعات داده ها هست که میتواند در آینده بسیار تاثیرگذار در تصمیم گیری های کلان و جز باشد.

حرف اخر

تجزیه و تحلیل سیستم و به کارگیری ابزارهای مهندسی صنایع در راستای بهبود وضعیت و اهداف سازمان و داشتن تفکر سیستمی و نظام مند رمز موفقیت است.

به عنوان یک مهندس صنایع در تلاش هستم تا بتوانم به این هدف دست پیدا کنم. مجموعه بینا مهم ترین گام برای ارائه تصمیم سازی در حوزه های مختلف مخصوصا عرصه فرهنگ است. و از حضورم در این مجموعه بسیار خرسند هستم.

ویدئوی کوتاه